14 Piesakies konsultācijai!! Vēl pieejami 14 dzīvokļi

Dzīve Mārupes namos

Daudzdzīvokļu projekta Mārupes nami nosaukums runā pats par sevi – Mārupes tuvums Rīgai, sasniedzamība un augsti attīstīta infrastruktūra nodrošina lieliskus dzīves apstākļus mūsdienīgiem cilvēkiem, kas meklē alternatīvas pilsētas urbānajai videi, taču tiecas saglabāt visas lielpilsētas sniegtās priekšrocības. Mārupes nami piedāvā vēl vairāk – zaļa vide, svaigs gaiss, ne miņas no pilsētas trokšņiem. Šī ir vieta, kur katra nianse ir balansā.

Mārupes namus ieskauj pārdomāta infrastruktūra, kas svarīga ne vien steidzīgajiem, bet arī ģimenēm ar bērniem. Mājas tuvumā pieejami visi ikdienā svarīgie pakalpojumi, tostarp arī bērnudārzs un skola, kā arī iepirkšanās iespējas un citas sabiedriskās vietas. Pāris minūšu gājienā no Mārupes namiem atrodas arī sabiedriskā transporta pietura, kas nodrošina ātru un efektīvu savienojumu ar Rīgu. Brauciens līdz Rīgas centram ar automašīnu aizņem vien 20 minūtes.

Mārupes namu apkārtne labiekārtota, rūpējoties par ilgtspēju un iespējām pavadīt laiku kopā. Mājas pagalmā ierīkots bērnu laukums mazākajiem, taču kopīgu aktivitāšu, ģimeņu saliedēšanās un kaimiņu socializēšanās nolūkos mājas tuvumā pieejama atpūtas zona, kas sniedz iespējas aktivitātēm svaigā gaisā vai piepilsētas miera baudīšanai ar tuvajiem.

Izvēles iespēju dažādība un augsts komforta līmenis ir tas, kas raksturo daudzdzīvokļu projektā Mārupes nami pieejamos dzīvokļus. Te sev piemērotu mājokli atradīs gan jaunie un steidzīgie, gan tie, kas lūko pēc labvēlīgas vides ģimenes mājokļa veidošanai. Projektā pieejamie dzīvokļi tiek piedāvāti gan ar pilno, gan balto apdari, sniedzot iespēju ikkatram izveidot savu īpašo mājokļa dizainu, kas veldzē pēc saspringtas ikdienas un vienmēr aicina atgriezties.

Iekštelpu vizualizācijas:

Aplūko Mārupes namu dzīves vidi galerijā: