86 Piesakies konsultācijai!! Vēl pieejami 86 dzīvokļi

Tehniskā informācija

 

Daudzdzīvokļu projektā Mārupes nami ir 76 dzīvokļi ar platību no 40 m2 līdz 95 m2 un 1 līdz 4 istabām, kas izvietoti 4 stāvos. Iegādājoties mājokli, savā īpašumā iespējams iegūt arī virszemes automašīnas stāvvietu.

Dzīvokļi tiek pārdoti gan ar balto, gan pilno apdari, kas ļauj ikvienam iemītniekam izveidot savu dzīvokļa dizainu un labiekārtot to atbilstoši individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Baltā apdare paredz izbūvētas starpsienas, tiks izvilkti elektrības un vājstrāvas vadi, sienas noslīpētas un sagatavotas krāsošanai, grīdas sagatavotas lamināta/parketa ieklāšanai. Pilnā apdare paredz, ka dzīvoklī ir izbūvētas un nokrāsotas starpsienas, ieklāts lamināts, izbūvēti sanmezgli ar santehniku un noflīzētas sienas, uzstādītas iekšdurvis, rozetes, slēdži.

Gādājot par Mārupes namu iedzīvotāju ērtībām un efektīvu laika izmantošanu, dzīvojamā nama teritorijā pieejami ķīmiskās tīrīšanas skapji un kurjera piegādāto sūtījumu novietošanas skapji. Veicinot ilgtspējīgas vides saglabāšanu, efektīvas atkritumu apsaimniekošanas nolūkos Mārupes namu iedzīvotājiem ir pieejama atkritumu šķirošanas iespēja.

Pašlaik norit dzīvokļu rezervācijas posms. Lai rezervētu savu jauno mājokli “Mārupes namos”, aicinām noslēgt rezervācijas līgumu un veikt pirmo iemaksu 10% apmērā no dzīvokļa summas.  Pirkuma līguma noslēgšanas termiņš paredzēts 2019. gada novembrī.