4 Piesakies konsultācijai!! Vēl pieejami 4 dzīvokļi

Mājokļa iegāde

 

Kā nopirkt mājokli Mārupes namos?

Mājokļa iegāde daudzdzīvokļu projektā Mārupes nami ir ļoti vienkārša – atstāj mums ziņu, izmantojot mājas lapā pieejamo kontaktformu mūsu mājaslapā, vai sazinies ar mūsu konsultanti Līgu Zvirbuli mob: +371 29 128 428, e-pasts: Liga.Zvirbule@marupesnami.lv, lai vienotos par tikšanās laiku. Mārupes namu konsultante ar prieku palīdzēs izvēlēties jauno mājokli atbilstoši individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Kad jaunais mājoklis ir izvēlēts, seko mājokļa iegādes process.

 

Priekšlīgums

Pirkuma priekšlīgums tiek noslēgts gadījumā, ja dzīvoklis tiek pirkts ēkas būvniecības laikā. Tas paredz drošības naudas iemaksu 10% apmērā no darījuma summas.

 

Pirkuma līgums

Pēc tam, kad ēka ir nodota ekspluatācijā un ir noformēts attiecīgais īpašums, tiek slēgts pirkuma līgums. Ja ticis noslēgts priekšlīgums, atlikušie 90% no darījuma summas tiek samaksāti pēc pirkuma līguma parakstīšanas. Gadījumā, ja mājokļa iegāde veikta pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un priekšlīgums netika noslēgts, tiek segta pirkuma summa pilnā apmērā.

 

Finansējums

Iegādājoties mājokli “Mārupes namos” saņemsi īpašus piedāvājumus un dažādus ieguvumus SEB, Swedbank un Luminor bankās, kur jau ir sagatavoti, banku akceptēti, dzīvokļu vērtējumi, savukārt “Altum” pavērs iespēju jaunajām ģimenēm ar bērniem vai jaunajiem profesionāļiem, kurām ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai.

 

SwedbankLuminorSEBCitadele

 

Izlemjot par labu mājokļa iegādei daudzdzīvokļu projektā Mārupes nami, tu vienlaikus pieņemsi lēmumu veidot savu ikdienu mūsdienīgā un funkcionālā dzīves telpā, kas apvieno šķietami nesavienojamas lietas – mierpilnu vidi un dabas tuvumu, kā arī pilsētas pulsu 20 minūšu brauciena attālumā. Sakārtota infrastruktūra, ģimenēm draudzīga vide un daba – tā ir pievienotā vērtība, kas raksturo Mārupes namus.

 

Sazinies ar mums un uzzini par iespējām iegādāties savu jauno mājokli Mārupes namos jau tagad!