86 Piesakies konsultācijai!! Vēl pieejami 86 dzīvokļi

Mājokļa iegāde

Izlemjot par labu mājokļa iegādei daudzdzīvokļu projektā Mārupes nami, Jūs vienlaikus pieņemsiet lēmumu veidot savu ikdienu mūsdienīgā un funkcionālā dzīves telpā, kas apvieno šķietami nesavienojamas lietas – lauku idillei raksturīgo klusumu un dabas tuvumu, kā arī pilsētas pulsu 20 minūšu brauciena attālumā. Sakārtota infrastruktūra, ģimenēm draudzīga vide un daba – tā ir pievienotā vērtība, kas raksturo Mārupes namus!

Mājokļa iegāde daudzdzīvokļu projektā Mārupes nami ir ļoti vienkārša – atstāj mums ziņu, izmantojot mājas lapā pieejamo kontaktformu, vai sazinies ar kādu no mūsu oficiālajiem pārstāvjiem, lai vienotos par tikšanās laiku. Pārdošanas speciālisti sniegs visu nepieciešamo informāciju par projektu, kā arī palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko dzīvokli. Aizdevuma nepieciešamības gadījumā speciālisti sniegs informāciju par pieejamajiem finansējuma veidiem.

Pašlaik norit dzīvokļu rezervācijas posms. Lai rezervētu savu jauno mājokli “Mārupes namos”, aicinām noslēgt rezervācijas līgumu un veikt pirmo iemaksu 10% apmērā no dzīvokļa summas. Provizoriskais pirkuma līguma noslēgšanas termiņš ir 2019. gada novembris.

 

Valsts attīstības finanšu institūcija ALTUM piedāvā garantiju bankas aizdevumam ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 23 gadiem, kam ir pastāvīgi ienākumi, taču nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai. Piesakoties garantijai, ģimenes var pretendēt uz 10% – 15% garantijas apmēru no pamatsummas, kas variē atkarībā no bērnu skaita ģimenē. Vairāk informācijas par pieejamo atbalstu te.

Tā kā Jānis ir ieguvis augstāko izglītību un ir jaunāks par 35 gadiem, viņš var pretendēt uz Valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM piedāvāto garantiju bankas aizdevumam mājokļa iegādei jaunajiem speciālistiem, kas veido līdz pat 20% no bankas aizdevuma pamatsummas. Vairāk informācijas par pieejamo atbalstu te.