4 Piesakies konsultācijai!! Vēl pieejami 4 dzīvokļi

Atvērto durvju diena 2020

 

Sestdien, 29. februārī, no plkst.11:00 līdz plkst.16:00 aicinām uz atvērto durvju dienu Mārupes Namu mierpilnajā vidē.

“Mārupes nami” ir jauns daudzdzīvokļu projekts, kas radīts cilvēkiem, kuri mīl komfortu un ciena kvalitāti. Rokas stiepiena attālumā no Rīgas iespējams veldzēties klusā, zaļā vidē, kur dzirdamas putnu balsis un redzamas zilas debesis. Nama izbūvē un apdarē izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli no uzticamiem ražotājiem, pieejama plaša teritorija, autostāvvietas un bērnu laukums. Tuvumā atrodas veikali, skolas, bērnudārzi, sabiedriskā transporta pieturvieta un sporta aktivitāšu centrs.

Dzīvesvietas priekšrocības:
• attīstīta infrastruktūra;
• dzīvokļu apdares izvēle – baltā vai pilnā apdare;
• kvalitatīvi apdares materiāli un būvmateriāli;
• augstas klases santehnika;
• plaša stāvvieta;
• bērnu laukums.

Izvēles iespēju dažādība. Dzīvokļi ar balto vai pilno apdari.

Lielākā daļa projekta dzīvokļu jau ir izpārdoti, taču iegādei vēl pieejami dzīvokļi ar balto un pilno apdari, ļaujot labiekārtot savu mājokli atbilstoši individuālajām vēlmēm un vajadzībām.
Baltā apdare dod iespēju pašam pēc savas gaumes īsā laikā veikt dzīvokļa apdari, jo virsmas ir sagatavotas tālāko darbu veikšanai.
Mājoklis ar pilnu apdari paredz pēc profesionāla interjera projekta izveidotu dzīvokļa apdari.

Tas nozīmē, ka mājoklī jau ir:
• izbūvētas un nokrāsotas starpsienas;
• ieklāts lamināts un noflīzētas grīdas;
• piestiprinātas grīdlīstes;
• izbūvēti sanmezgli ar santehniku;
• noflīzētas sienas;
• uzstādītas iekšdurvis, rozetes un slēdži;
• nokrāsotas sienas un griesti;
• priekšnamā un daļā virtuves uzstādīti un nokrāsoti iekārtie ģipškartona griesti.

 

 

Atvērto durvju dienu piedāvājums

Atvērto durvju dienu laikā piedāvāsim aplūkot 2, 3 un 4-istabu dzīvokļus ar balto apdari platībā no 47 līdz 110 kvadrātmetriem. Apskatei un iegādei būs pieejams arī pilnībā izbūvēts un mēbelēts 3-istabu demo dzīvoklis. Mārupes Namu konsultanti atvērto durvju dienā gaidīs jūs tieši demo dzīvoklī. Pēc tam sekojot norādēm, apmeklētājiem būs iespēja izstaigāt visus tirdzniecībai pieejamos dzīvokļus.
Šobrīd cenu amplitūda Mārupes Namos ir sākot no 64 000 līdz 182 000 EUR.
Atvērto durvju dienas ietvaros apmeklētājiem būs iespēja pieteikties uz dzīvokļiem jaunajā mājā Ventas ielā 27, kuras būvniecība tiks uzsākta 2020. gada pavasarī. Interesenti varēs iepazīties ar jaunā objekta dzīvokļu plāniem. Projektā būs pieejami 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi ar mūsdienīgu un pārdomātu plānojumu platībā no 47 līdz 110 kvadrātmetriem. Cenu amplitūda dzīvokļiem būs no 64 000 EUR līdz 181 000 EUR.

 

Kreditēšanas iespējas mājokļa iegādei

Iegādājoties mājokli “Mārupes namos” saņemsiet īpašus piedāvājumus un dažādus ieguvumus SEB, Citadele, Swedbank un Luminor bankās, kur jau ir sagatavoti, banku akceptēti, dzīvokļu vērtējumi, savukārt “Altum” pavērs iespēju jaunajām ģimenēm ar bērniem, kurām ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai.

Uz tikšanos 29. februārī!

Lai par “Mārupes Namu” priekšrocībām pārliecinātos klātienē, aicinām uz tikšanos sestdien, 29. februārī, lai no vēl pieejamajiem dzīvokļiem palīdzētu izvēlēties vispiemērotāko.
Klusums, zaļa vide, harmonija, attīstīta infrastruktūra, jauki kaimiņi, laba atrašanās vieta un pieejama cena – tas ir stāsts par “Mārupes Namiem”. Tieši šie faktori ir tie, ko pircēji novērtē visvairāk, tādējādi projektu padarot pieprasītu un novērtētu. Ne mazāk svarīgi, ka jaunās ēkas projektēšanas un būvniecības procesā īpaša uzmanība pievērsta energoefektivitātei, mūsdienu tehnoloģijām, kvalitātei un ekonomiska dzīvesveida īstenošanai.
Plašāka informācija zvanot pa tālruni 29128428