4 Piesakies konsultācijai!! Vēl pieejami 4 dzīvokļi

Daudzdzīvokļu projekts Mārupē

 

Projekta būvniecība

Nekustamā īpašuma attīstītājs SIA ”Home 4 living” ir uzsācis daudzdzīvokļu namu projekta Mārupes nami būvniecību Mārupē.

 

2018. gada augustā uzsākta daudzdzīvokļu projekta Mārupes nami būvniecība Mārupes centrā, Ventas ielā – vien 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Projekts sastāvēs no divām četrstāvu daudzdzīvokļu ēkām ar 176 dzīvokļiem katrā. Abās ēkās būs pieejami dzīvokļi ar balto un pilno apdari; daļai dzīvokļu būs balkons. Katrā namā paredzētas slēgtas kāpņutelpas un telpa velo un bērnu ratiņu novietošanai. Ēku teritorijā atradīsies virszemes stāvvieta, savukārt apzaļumotajā pagalmā – bērnu rotaļu laukums, atpūtas zona ar soliņiem un velonovietnes.

 

Mārupes nami uzņems iemītniekus 176 dzīvokļos

Daudzdzīvokļu projekta Mārupes nami pirmajā kārtā, Ventas ielā 25, būs pieejami 76 dzīvokļi ar platību no 40 līdz 95 m2 un 1 līdz 4 istabām, izvietoti 4 stāvos. Dzīvokļi būs pieejami ar balto vai pilno apdari.
Projekta otrajā kārtā, Ventas ielā 27, iemītnieku izvēlei būs pieejami 100 dzīvokļi ar balto vai pilno apdari platībā no 47 līdz 110 m2 un 2 līdz 4 istabām, izvietoti 4 stāvos.

 

 

Veicinot ilgtspējīgas vides saglabāšanu, efektīvas atkritumu apsaimniekošanas nolūkos, Mārupes namu iedzīvotājiem būs pieejama atkritumu šķirošanas iespēja. Gādājot par ēkas iedzīvotāju ērtībām un efektīvu laika izmantošanu, dzīvojamā nama teritorijā būs pieejami ķīmiskās tīrīšanas skapji un kurjera piegādāto sūtījumu novietošanas skapji.

 

Dzīvokļu rezervācija

Dzīvokļu rezervācija projekta pirmajā kārtā tiks uzsākta 2018. gada novembrī.  Projekta pirmās ēkas nodošana ekspluatācijā plānota uz 2019. gada septembri. 2020. gada vasarā plānota projekta otrās ēkas būvniecības uzsākšana.